Elsa’nın Doğum Mucizesi

Elsa Doğum Mucizesi

Elsa Doğum Mucizesi

 

Doğum gerçekten anlatılmaz yaşanır. Bu duydu annelik duygusunun oluşmasında çok önemli bir yere sahiptir. Bugün sizlere sunduğumuz Elsa’nın yeni doğan bebeği adlı oyunda bu duygunun safhalarını an be an yaşayacaksınız.  Elsa’nın evdeki doğum hazırlıklarına ortak olacak sonrasında onun hastaneye gidebilmesi için ambulansı arayacak ve hastane odasında doğum öncesi dakikalarında sancıların sıklaşmasını bekleyeceksiniz. Gerçek bir annenin doğum aşamalarını göreceğiniz oyun Oyunlar12 sitemizin bebek oyunları kategorisinde seni bekliyor.

Elsa doğum mucizesini sizlerle birlikte gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyor olacak. Doğumdan sonra bebeğini kucağına alacak ve minik ellerini koklayacak. Bu an sizlerde hem eğlenceli zaman geçirecek hem de annelerimizin bizleri nasıl dünyaya getirdiklerini daha iyi anlayacaksınız.

Elsa Doğuma Gidiyor

Elsa Çantasını Topluyor

Elsa Doğumu Bekliyor

Oyunu OYNAMAK için BURAYA TIKLAYIN. 

Konuşan Kedi Modası Ginger ile Devam Ediyor

Konuşan Kedi Ginger

Konuşan Kedi Ginger

Akıllı telefon ve tabletler ile tanıştığımız yeni oyun kahramanlarını he geçen gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Bizler takipte dahi zorlanıyoruz. İlk olarak konuşan kedi tom (Talking Cat Tom) ile tanıştık sonrasında ise yenileri birbiri ardına çıkmaya başladı. Oyun siteleri olarak bizler sizlere en beğeneceğiniz oyunları sunmaya çalışırken ince eleyip sık dokuyoruz. Oyunun çocuk gelişimine zararı var mı? Oyun sonrasında gerçek hayatta uygulayabileceği ne tür bir ders çıkarabilir tarzında soruları oyunu yüklemeden önce kendimize soruyoruz. Aradığımız kriterleri sağlayan oyunlar oyunlar12 sitemizde sizlere sunulmaktadır.

Konuşan kedi Ginger ise bu testte başarı ile geçen bir kahraman. Karakterimiz sokakta arkadaşları ile eğlenirken bir kaza geçirir ve sokak köşesinde duran çöp bidonunun içinde bulur kendini. Oyunu o anda bırakan Ginger hemen eve gelir sahibi ise onu görünce üzülür ve onu temizlemek üzere banyoya götürür. Bu aşamadan sonra ise sizler oyunun kontrolünü sağlayarak sevimli kedimizi temizlemeye çalışmalısınız.

Beceri oyunları kategorisinde sizlere sunduğumuz oyunda iyi eğlenceler dileriz.

OYUNU OYNAMAK İÇİN BURAYA TIKLA!!

Pou Banyo Zamanı – Pou Oyunları

Pou Oyunları

Pou Oyunları

Akıllı telefon ve tabletlerde tanıdığımız oyun kahramanlarının son günlerde bir çoğunun bilgisayar oyunu çıkmakta. Bu oyunlar çocuklarında ilgisini çekmekte ve beğenisini kazanmaktadır. Bu kahramanlardan bir tanesi Pou. Pou oyunları ile ilk tanıştığımızdan bu güne çok zaman geçti. Birçok farklı tarzda hazırlanmış olan oyunu sitemizde bulunmakta olup bugün kızların beğeneceğini düşündüğümüz temizlik oyunları tarzında diyebileceğimiz Pou banyo zamanı adı ile sunduğumuz oyunu sizlerin oynamanızı tavsiye ederiz.

Sitemizde onlarca farklı tarzda hazırlanmış pou oyunu bulunmakta olup sitemizin arama kutucuğuna pou yazıp arattığınız takdirde bütün oyunları görebilirsiniz.

Oyunlar12 sitesi olarak kızların beğeneceğini düşündüğümüz oyunlar ile her zaman yanınızdayız.

İyi eğlenceler….