» Yemek Oyunları

Mutfakta annelerimizin yemekleri, pastaları, tatlıları nasıl yaptığını merak ediyorsanız ve annelerinizde size mutfakta bunları yapmanıza doğal olarak izin vermiyorsa sizlere hazırlamış olduğumuz yemek oyunlarını oynamanızı tavsiye ederiz. Mutfakta işlerin nasıl döndüğünü yemek oyunlarını oynadıkça öğrenebilirsiniz. Bu kategorimizde bulunan oyunları oynarken mutfak kültürünüz artacak hatta annelerinizin bilmediği yemekleri, pastaları, dondurmaları ve hamur işlerini oynayıp nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra annelerinize yemek tarifleri verdiğinizde annelerinizin şaşıracağını bilmenizi isteriz.
Yemek oyunları kategorimizde yer alan oyunlarda sizlere oyunlar içinde nasıl yapacağınız hakkında ip uçları verilmektedir. Maalesef oyunlarımızın çoğu yabancı olduğundan bazı ifadeleri anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Bu konuda elimizden geldiği kadar oyun açıklamalarında yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Restoran işletme tarzı oyunlarda bu kategori altında sunulmakta olup işyerinize gelen müşterilerin siparişlerini adisyonlara bakarak gerçekleştirmeli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak lezzetli yemekler ve bunun yanında tadı kadar önemli olan yemeklerin sunumlarını da yaparak sanal paralar kazanabilirsiniz.
Oyunlar12 sitesi olarak en yeni yemek oyunlarını bu kategori altında sizlere sunmayı taahhüt ediyoruz. İyi eğlenceler dileriz